Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Седан

Новий седан Mercedes-Benz Е-Класу

Детальніше про моделі

Універсал

Новий універсал Mercedes-Benz E-Класу

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS FL

Новий Mercedes-Benz GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Maybach FL

Новий Mercedes-Maybach GLS

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQA FL

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQB FL

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Допоміжні системи

Допоміжні системи

Зразкова безпека з системою Mercedes-Benz Intelligent Drive.

У годину пік, під час тривалої нічної подорожі або на невідомих шляхах ваш CLS зніме напругу за будь-якої стресової ситуації. За усім цим стоїть концепція, що робить кожну поїздку у Mercedes-Benz безпечнішою та неповторною: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Адже час, який ви проводите за кермом – це ваш час. Час для відпочинку. Час заряджання енергією. Щоб досягнення пункту призначення було не тільки безпечним, але й спокійним процесом.

Допоміжні системи та безпека

Активний асистент контролю смуги руху

Поверне вас в смугу руху: активний асистент утримання смуги руху попереджає вас вібрацією рульового колеса при ненавмисному перетині дорожньої розмітки. У разі небезпеки система може додатково активно втрутитися шляхом одностороннього гальмування та повернути вас у смугу руху.

Активний асистент екстреного гальмування

Активний асистент екстреного гальмування може допомогти уникнути аварій з наїздом на автомобілі, що їдуть попереду або стоять, а також аварій з пішоходами або велосипедистами, що рухаються. Для цього система разом з попередженням про відстань та зіткнення збільшує тиск в гальмівній системі, якщо ви гальмуєте занадто слабко, коли того вимагає ситуація. Якщо ви не реагуєте, асистент може ініціювати автономне екстрене гальмування.

Система попередження про швидкісні обмеження

Система попередження про швидкісні обмеження полегшує підтримку наказаної швидкості, показуючи максимально допустиму швидкість. При цьому система може навіть звертати вашу увагу на додаткові обмежуючі знаки. Вказівки можуть допомогти вам почувати себе безпечно на дорозі в повсякденному житті.

Асистент контролю «сліпих» зон

Асистент контролю «сліпих» зон уважно стежить за дорогою, зокрема коли ви вмикаєте сигнал повороту. Вона може попередити візуально та акустично про ризик бокового зіткнення з іншими учасниками руху в «сліпий» зоні. Навіть після закінчення руху система зберігає пильність і попередить, якщо ви відкриєте двері в невідповідний момент.

Проекційний дисплей

Найкращі перспективи для справжнього задоволення від водіння та впевненості у комфортності руху: проекційний дисплей перетворює ваше вітрове скло у захоплюючу цифрову передню панель. Таким чином важлива інформація у вас завжди перед очима. Вся ваша увага повністю приділяється дорозі та подіям на ній.

Паркування

Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC

Зміни стрес від паркування у вузьких місцях на впевнену холоднокровність. Активна система допомоги під час паркування з PARKTRONIC може не лише знаходити вільні місця для паркування – вона підтримає вас під час в'їзду на парковку та виїзду з неї. При цьому вона допомагає вам при маневруванні та в автомобілях з автоматичною коробкою передач додатково з прискоренням, гальмуванням та перемиканням передач.

Камера заднього виду

Камера заднього виду забезпечує кращу оглядовість та комфорт при маневруванні. Це допоможе вам уникнути пошкоджень. На мультимедійний дисплей виводиться «живе» зображення з камери. При русі заднім ходом система надає підтримку, відображаючи за допомогою динамічних допоміжних ліній траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту керованих коліс.

Паркувальний пакет із камерою заднього виду

Ви легко впораєтеся з паркуванням навіть на дуже вузьких місцях. Система комфортної парковки PARKTRONIC в комбінації з камерою заднього виду допомагає водієві при паркуванні та маневруванні. Кращий огляд дозволить вам впевнено маневрувати та уникнути прикрих пошкоджень при парковці.

Компоненти:

 • 12 ультразвукових датчиків: по 4 попереду та ззаду, 2 збоку в передньому та задньому бампері
 • Камера заднього виду:
  розташування в задній частині кузова, із захистом від бруду,
  відображення на мультимедійному екрані: можна вибирати стандартний або ширококутний вид,
  віртуальні допоміжні лінії показують габарити автомобіля,
  для зчіпки з причепом: додаткова опція дисплея з функцією масштабування (тільки для автомобілів з фаркопом).
 • Система комфортної парковки PARKTRONIC:
  візуальний та звуковий попереджувальний сигнал перед розпізнаними перешкодами в залежності від відстані та розташування: попереду, збоку і позаду автомобіля на швидкості до 10 км/год,
  візуальний та звуковий попереджувальний сигнал при розпізнаному транспорті, що рухається в поперечному напрямку в момент виїзду з парковки заднім ходом, при необхідності автоматичне екстрене гальмування (тільки в поєднанні з системою контролю «сліпих» зон або активною системою контролю «сліпих» зон),
  може короткочасно обмежувати швидкість зрушення з місця, якщо при перемиканні передач при нерухомому стані автомобіля у напрямку руху розпізнається перешкоду (тільки в поєднанні з автоматичною коробкою передач).

Паркувальний пакет із функцією огляду на 360°

Оптимальний сервіс паркування на борту. Активна система допомоги під час паркування з функцією огляду на 360° допоможе вам у пошуку вільних місць для паркування, а також полегшить в’їзд на паркувальне місце та виїзд з нього. При цьому у вас є вибір: самостійно паркуватися завдяки круговому огляду, або доручити паркування системі.

Компоненти:

 • 12 ультразвукових датчиків, по шість в передньому та задньому бампері
 • Активна система допомоги при парковці:
  розпізнає відповідні вільні паркувальні місця поблизу при швидкості руху нижче 35 км/год та відображає їх при натисканні на кнопку паркування на мультимедійному екрані - якщо розпізнано кілька вільних паркувальних місць, можна вибрати одне з них,
  в'їзд на місце парковки за допомогою системи: рух вперед та назад на розташоване поперечно паркувальне місце або заднім ходом на розташоване поздовжньо паркувальне місце,
  виїзд з місця парковки за допомогою системи: функція доступна, якщо парковка також проводилася за допомогою системи,
 • Огляд на 360°:
  чотири об'єднані в мережу камери (в облицюванні радіатора, в кришці багажника та в корпусах зовнішніх дзеркал заднього виду) передають зображення оточення для відповідних сторін автомобіля та для візуалізації з висоти пташиного польоту, відображення на мультимедійному екрані: перспектива включається автоматично, в залежності від вибору передачі, та може також вибиратися вручну, режим зчіпки з причепом: додаткова опція дисплея з функцією масштабування (тільки в автомобілях з фаркопом).
 • Система комфортної парковки PARKTRONIC:
  візуальний та звуковий попереджувальний сигнал перед розпізнаними перешкодами в залежності від відстані та розташування: попереду та позаду автомобіля на швидкості до 18 км/ч,
  перешкоди, що знаходяться збоку, можуть розпізнаватися лише в тому випадку, якщо автомобіль до цього проїхав біля них,
  відображення на мультимедійному екрані по зовнішньому контуру автомобіля - залежно від відстані до розпізнаного перешкоди жовтого, оранжевого і червоного кольору; сині контури сигналізують про готовність системи.
 • Функція Rear Cross Traffic Alert:
  за допомогою візуального та звукового сигналу попереджає водія про наявність транспорту, що рухається в поперечному напрямку під час виїзду з місця парковки заднім ходом, а також при необхідності автоматично здійснює екстрене гальмування (тільки в комбінації з активною системою контролю «сліпих »зон або системою контролю« сліпих» зон).
 • Функція Drive Away Assist:
  може короткочасно зменшити швидкість зрушення з місця, якщо при перемиканні передачі в нерухомому стані автомобіля розпізнано перешкоду на відстані менше 1 метра.
 • Кнопка активної системи допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC на центральній консолі

Світло та видимість

Світлодіодні фари MULTIBEAM

Для ідеальної видимості: адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM за допомогою індивідуально керованих світлодіодів швидко реагують на поточну дорожню ситуацію. Обмежене дальнє світло не заважає й не засліплює інших учасників руху. На незавантаженій дорозі дальнє світло ULTRA RANGE збільшує дальність освітлення на 150 метрів. Система освітлення поворотів також оптимально освітлює зону видимості.

Світлодіодні фари високої продуктивності

Високопродуктивні світлодіодні фари забезпечують більшу безпеку у нічний час та неповторний, характерний вигляд. Завдяки LED-технології вони освітлюють дорогу краще, ніж звичайні фари та вимагають менше споживання електроенергії. Адаптивні світлодіодні задні елементи освітлення коригують свою інтенсивність освітлення залежно від умов середовища.

Ходова частина

Система DYNAMIC SELECT

Режими руху DYNAMIC SELECT змінюють ходові якості вашого CLS натисканням кнопки. Залежно від обраного режиму ви змінюєте характеристики двигуна, трансмісії, ходової частини та рульового управління: динамічний в режимі «Sport», абсолютно розслаблений в режимі «Comfort» або економічний в режимі «Eco» - ви самі вибираєте стиль вашої поїздки.

Пневмопідвіска AIR BODY CONTROL

Пневмопідвіска AIR BODY CONTROL об'єднує переваги декількох ходових частин - ви можете в будь-який час перейти з комфортабельного в динамічний режим руху. При цьому вражає широкий спектр налаштувань. Багатокамерні пневматичні елементи регулюються в трьох рівнях. Вони забезпечують чудовий комфорт кочення як на нерівній дорозі, так і при спортивній манері їзди. Практично: система дозволяє регулювати рівень дорожнього просвіту.

DYNAMIC BODY CONTROL

Одна ходова частина – три налаштування: з DYNAMIC BODY CONTROL ви самостійно обираєте між максимальною жвавістю або високим комфортом амортизації. Відповідно до траси та особистого стилю водіння. Нижчий на 15 мм рівень ходової частини та спортивне рульове керування зі змінним передавальним відношенням забезпечують найкращі передумови для особливо динамічного руху.